Ja som Miška!

Keď Marínka prišla s nápadom založiť spoločný podcast, poslala som ju kadeľahšie 😂. No prešlo niekoľko mesiacov a keď sme sa na Silvestra 2021 rozprávali o výzvach na ten rok, povedala som, že OK. Prekonávam samú seba a idem do toho. A tak som tu.

Dvojnásobná mama, ktorá sa snaží nevkladať svoje strachy do detí. Manželka, ktorá si myslí, že za svoje šťastie je primárne zodpovedná ona a nie jej muž a žena, ktorá miluje cestovanie. Ak ma však sledujete na súkromnom profile, toto všetko už pravdepodobne viete.

Čo vás však môže prekvapiť je, že som Harry Pottera najprv naozaj neznášala. Prečo? Dozviete sa v epizóde 2 🤫

Ahojte, ja som Marína!

Nikdy by som nepovedala, že sa ja niekedy dostanem k práci s mikrofónom. Hoci som študovala masmédiá, predmety týkajúce sa rozhlasu som nemala rada. 🎙️Hlavne preto, že ma vždy kritizovali za to, že rýchlo rozprávam. A tak som sa vždy zameriavala na písanie ✍️

Ale čoraz viac ma aj táto forma tvorby baví a zaujíma. A hoci ma poznáte hlavne cez riadky blogu @dreamarina.sk spoznávať ma môžte aj cez môj osobný podcast Mama sníva (ktorý teraz oddychuje) či môj YouTube kanál.

Myslím si, že divoké sny nepatria len deťom a že ten, kto verí, že sa splnia ich aj uvidí splnené. Ja si svoje píšem do zoznamu a vrelo to odporúčam aj vám. Jedným z mojich je aj stretnúť sa s J.K.Rowling a poďakovať jej za inšpiráciu, ktorú mi ako spisovateľka dala, doviedlo ma to k napísaniu aj vlastnej knihy.

Chceš vedieť, ako to celé bolo a ako to prebiehalo?

Naša prvá epizóda podcastu ti odpovie na tieto otázky:

POTTcastER oslavuje narodeniny!

Oslavujeme 1. narodeniny! Vypočuj si náš narodeninový špeciál:

Kontaktujte nás: